Ubezpieczenia

W przypadku zdarzeń losowych za granicą, kiedy nie mamy ubezpieczenia, wszystkie koszty opieki medycznej, leków czy powrotu do kraju pokrywamy w własnej kieszeni. A są to zazwyczaj tysiące lub setki tysięcy złotych. Dodatkowo bez polisy wszystkie formalności musimy załatwiać sami.

Mając wykupioną polisę możemy mieć pewność, że nawet jeśli spotka nas coś złego, stoją za nami profesjonaliści na pomoc których możemy liczyć.

Koszt oferowanych polis stanowi niewielki ułamek kosztów całej podróży, a pozwala nam cieszyć się w spokoju i poczuciu bezpieczeństwa naszą podróżą, którą niejednokrotnie planujemy kilka miesięcy.

 

Nie potrzebuję ubezpieczenia, mam kartę EKUZ – BŁĄD!

Posiadaczom karty EKUZ (Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego) przysługują jedynie doraźne świadczenia zdrowotne, które należy wykonać natychmiast, przed transportem poszkodowanego do Polski.

Karta EKUZ nie pokrywa również transportu poszkodowanych do kraju.
Dodatkowo – w większości państw także placówki, działające w ramach powszechnego systemu ochrony zdrowia, pobierają pewne opłaty od ubezpieczonych których NFZ nie zwraca.

Dlatego warto mieć zarówno kartę EKUZ jak i ubezpieczenie.

Jeśli chcą dowiedzieć się Państwo więcej na temat polis, proszę o kontakt telefoniczny, email lub odwiedzenie naszego biura.

 

Obecnie w sprzedaży posiadamy dwie wiodące firmy specjalizujące się w ubezpieczeniach turystycznych:

  • ERV czyli Europäische Reiseversicherung AG to ponad 100-letnia tradycja na globalnym rynku ubezpieczeń w zakresie ochrony podróży. Polski Oddział ERV powstał w 2004 roku z siedzibą w Gdańsku. Od tego czasu oddział jest integralną częścią międzynarodowej grupy ponad 21 biur w całej Europie i poza nią. Ubezpieczyliśmy już ponad 8 milionów Polaków!

ERV to jedyny ubezpieczyciel na rynku polskim specjalizujący się w ubezpieczeniach podróży.

 

  • Grupa SIGNAL IDUNA, jest jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, świadczącą usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat.
    W Polsce SIGNAL IDUNA obecna jest od 2001 roku, oferując kompleksowe pakiety ubezpieczeń zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i grupowych.

SIGNAL IDUNA zajmuje wiodącą pozycję na rynku ubezpieczeń turystycznych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej zapewniają bezpieczeństwo milionom Europejczyków.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji
created by